Podatek od nieruchomości od podstaw

Co dalej z opodatkowaniem poligonów? Czy grunty zrekultywowane podlegają opodatkowaniu podatkiem od nieruchomości z zastosowaniem stawki maksymalnej? Czy podatnik może składać kilka deklaracji, w sytuacji gdy prowadzimy jedno konto podatkowe? Jak rozumieć „związek z prowadzoną działalnością gospodarczą”?
      Opodatkowanie budowli, w tym sieci teletechnicznej oraz biogazowni; skutki uchwały NSA z dnia 29 września 2021 r. w kontekście opodatkowania budowli.
      Te i inne zagadnienia będą przedmiotem szkolenia w dniu 30 maja 2022 r. w zakresie podatku od nieruchomości od podstaw. Szkolenie adresowane jest do tych osób, które pragną uporządkować swoją wiedzę w zakresie podatków lokalnych jak i osób, które chcą otrzymać najświeższe informacje na temat zmian w podatkach lokalnych i osób, które dopiero zaczynają prace w podatkach lokalnych.
      Przypominamy, że szkolenie nie dotyczy pracowników jednostek z województwa mazowieckiego, z uwagi na obowiązki zawodowe wykładowcy

Link do szkolenia