Opodatkowanie paneli fotowoltaicznych. Udzielanie ulgi inwestycyjnej. Aktualności w podatkach lokalnych.

27 czerwca 2022

Zapraszamy na szkolenie 27.06.2022

OPODATKOWANIE PANELI FOTOWOLTAICZNYCH UDZIELANIE ULGI INWESTYCYJNEJ AKTUALNOŚCI W PODATKACH LOKALNYCH

Pozostałe wpisy

• Czy podatnikowi przysługuje ulga inwestycyjna z tytułu zakupu pieca?
  • Czy kwota niewykorzystanej przez wydzierżawiającego ulgi inwestycyjnej przechodzi na dzierżawcę?
  • Czy można złożyć wniosek o ulgę po kilku latach od zrealizowania inwestycji?
  • Czy wymiana okien w budynku inwentarskim uprawnia do ulgi inwestycyjnej?
  • Czy koszty transportu, zakup narzędzi można uwzględnić w wydatkach w związku z ulgą inwestycyjną?

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu pn. „Opodatkowanie paneli fotowoltaicznych. Udzielanie ulgi inwestycyjnej. Aktualności w podatkach lokalnych”, które odbędzie się 27 czerwca 2022 r., na którym przybliżone zostaną zagadnienia udzielania ulgi inwestycyjnej, z uwzględnieniem aktualnego orzecznictwa w podatkach lokalnych.

Link do szkolenia