Opodatkowanie paneli fotowoltaicznych. Udzielanie ulgi inwestycyjnej. Aktualności w podatkach lokalnych.

27 czerwca 2022

Zapraszamy na szkolenie 27.06.2022

OPODATKOWANIE PANELI FOTOWOLTAICZNYCH UDZIELANIE ULGI INWESTYCYJNEJ AKTUALNOŚCI W PODATKACH LOKALNYCH

Pozostałe wpisy

• Czy podatnikowi przysługuje ulga inwestycyjna na zakupione panele fotowoltaiczne zamontowane na budynku mieszkalnym usytuowanym na gruncie oznaczonym symbolem „B”?
  • Czy do wniosku o udzielenie ulgi w podatku rolnym można uwzględnić wydatki ujęte w rachunkach wystawionych na córkę podatnika?
  • Na jakim koncie podatnika należy odliczyć kwotę ulgi inwestycyjnej w podatku rolnym?
  • Czy podatnikowi podatku rolnego przysługuje ulga inwestycyjna na zakup deszczowni,
  • Czy podatnikowi przysługuje ulga inwestycyjna w podatku rolnym na zakup przenośnej deszczowni?
  • Czy spółce przysługuje ulga w podatku rolnym z tytułu wybudowania mikroinstalacji fotowoltaicznej wykorzystywanej na cele produkcyjne?
  • Czy można przyznać ulgę inwestycyjną w podatku rolnym z tytułu budowy budynku inwentarskiego, który został oddany do użytkowania kilka lat temu??

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu pn. „Opodatkowanie paneli fotowoltaicznych. Udzielanie ulgi inwestycyjnej. Aktualności w podatkach lokalnych”, które odbędzie się 27 czerwca 2022 r., na którym przybliżone zostaną zagadnienia udzielania ulgi inwestycyjnej, z uwzględnieniem aktualnego orzecznictwa w podatkach lokalnych.

Link do szkolenia