Procedury w postępowaniu podatkowym od podstaw. Pytania i odpowiedzi.

Procedury w postępowaniu podatkowym od podstaw - warsztaty

13 czerwca 2022

Zapraszamy na szkolenie 13.06.2022

PROCEDURY W POSTĘPOWANIU PODATKOWYM OD PODSTAW WARSZTATY DEKLARACJE, DECYZJE, NADZWYCZAJNE WZRUSZENIE DECYZJI, SYTUACJE SZCZEGÓLNE

Pozostałe wpisy

• Jak sobie poradzić w przypadku braku współpracy podatnika z organem podatkowym i konieczności ustalenia powierzchni użytkowej budynku? Jakie instrumenty przysługują organowi?
  • Czy można zaliczyć nadpłatę podatku na opłatę z tytułu gospodarowania odpadami komunalnymi?
  • Kiedy przedawnia się prawo do zwrotu nadpłaty?
  • Czy jest jakaś procedura powołania biegłego?

Powyższe zagadnienia będą przedmiotem szkolenia w dniu 13 czerwca 2022 r. dotyczącego procedur w postępowaniu podatkowym. Przypominamy, że szkolenie nie dotyczy pracowników jednostek z województwa mazowieckiego, z uwagi na obowiązki zawodowe wykładowcy. Serdecznie zapraszamy.

Link do szkolenia